۱
رئيس پليس راه جنوب سیستان و بلوچستان:

تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در نیکشهر جان ۴ نفر را گرفت

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت، برخورد يك دستگاه وانت پيكان با سواري پژو 405 در محور ایرانشهر به نیکشهر 4 کشته برجای گذاشت.
تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در نیکشهر جان 4 نفر را گرفت
تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در نیکشهر جان 4 نفر را گرفت
سرهنگ یدالله ستوده در گفتگو با خبرنگار پاپایا، با اشاره به وقوع یک مورد حادثه منجر به فوت در محور ایرانشهر به نیکشهر ، اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف منجر به فوت در محور ایرانشهر به نیکشهر بلافاصله گشت تصادفات جهت بررسي در محل حادثه حاضر شد.
وی افزود: در اين حادثه يك دستگاه وانت پيكان با يك دستگاه سواري پژو 405 برخورد کرده كه بر اثر شدت ضربه وارده تمامی 4 سرنشین این خودروها فوت کردند.
رئيس پليس راه جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به علت این حادثه، بیان کرد: گشت تصادفات پلیس راه پس از حضور در محل و بررسی های کارشناسی، تجاوز به چپ سواري پژو 405 را علت تصادف دانستند.
وی با اعلام دوطرفه بودن محورهاي جنوب، از رانندگاني که قصد تردد در اين محورها را دارند خواست تا توجه كامل و كافي را به جلو داشته و در مواقع نياز در يك پاركينگ مناسب توقف کنند و همچنين از تجاوز به چپ پرهيز و هنگامي كه مسير براي سبقت مجاز بود اقدام به سبقت گرفتن کنند تا سفري ايمن براي خود و ديگران به همراه داشته باشند.
ستوده در پایان با تقدیر از همکاری خوب رانندگان و مردم با پلیس، تصریح کرد: شهروندان می توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره 197 و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره 110 پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 428818